Streetview Segeersweg 34 Middelburg

Segeersweg 34, 4337 LD Middelburg

92 m² Bouwjaar 1905 4 kamers Label G

Segeersweg 34 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 159 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Segeersweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Segeersweg 34

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1425 Inwoners
770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
26% Koopwoningen
4.729 Inwoners per km²

Locatie van Segeersweg 34

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Segeersweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Segeersweg 34?

De prijsindicatie voor Segeersweg 34 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Segeersweg 34 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Segeersweg 34 is een woonhuis van 92 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Segeersweg 34?

Segeersweg 34 is een woonhuis in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Segeersweg 34 vergeleken met de buurt?

Segeersweg 34 heeft 92 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Segeersweg 34 en wat betekent dat?

Segeersweg 34 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-01-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Segeersweg 34?

Segeersweg 34 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Segeersweg 34 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.