Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 454 m²
Kruitmolenlaan 29 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 454 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruitmolenlaan 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
8.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele I is €176.000. Dat komt neer op circa €871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruitmolenlaan 29 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Dauwendaele I. De buurt telt 1.457 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.619 inwoners per km².
Kruitmolenlaan 29 is een woonhuis in Dauwendaele I, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kruitmolenlaan 29 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 454 m². In Dauwendaele I ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kruitmolenlaan 29 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Dauwendaele I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 3.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kruitmolenlaan 29 in Dauwendaele I bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruitmolenlaan 29: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Dauwendaele I: restaurant (0.9 km), cafe (2.1 km).