Eengezinswoning, tussenwoning Vluchtenburgstraat 3 Middelburg

Vluchtenburgstraat 3, 4337 JM Middelburg

105 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Vluchtenburgstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vluchtenburgstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vluchtenburgstraat 3

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

3105 Inwoners
1490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1457 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Dauwendaele I
35% Koopwoningen
7.619 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vluchtenburgstraat 3

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Vluchtenburgstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Vluchtenburgstraat 3?

De prijsindicatie voor Vluchtenburgstraat 3 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele I is €176.000. Dat komt neer op circa €1.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vluchtenburgstraat 3 zich tot de wijk Dauwendaele I?

Vluchtenburgstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Dauwendaele I. De buurt telt 1.457 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vluchtenburgstraat 3?

Vluchtenburgstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dauwendaele I, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vluchtenburgstraat 3 vergeleken met de buurt?

Vluchtenburgstraat 3 heeft 105 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Dauwendaele I ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vluchtenburgstraat 3 en wat betekent dat?

Vluchtenburgstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vluchtenburgstraat 3?

Vluchtenburgstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Dauwendaele I?

De wijk Dauwendaele I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 3.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Vanuit Vluchtenburgstraat 3 in Dauwendaele I bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.