Streetview Buitenhovelaan 329 Middelburg

Buitenhovelaan 329, 4337 HK Middelburg

39 m² Bouwjaar 1987 Label D

Buitenhovelaan 329 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Buitenhovelaan 329

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenhovelaan 329

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.95
CO₂-emissie
3322.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

3105 Inwoners
1490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1457 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Dauwendaele I
35% Koopwoningen
7.619 Inwoners per km²

Locatie van Buitenhovelaan 329

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Buitenhovelaan 329

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenhovelaan 329?

De gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele I is €176.000. Dat komt neer op circa €4.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenhovelaan 329 zich tot de wijk Dauwendaele I?

Buitenhovelaan 329 is een appartement van 39 m² in de wijk Dauwendaele I. De buurt telt 1.457 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenhovelaan 329?

Buitenhovelaan 329 is een appartement in Dauwendaele I, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Buitenhovelaan 329 vergeleken met de buurt?

Buitenhovelaan 329 heeft 39 m² woonoppervlakte. In Dauwendaele I ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenhovelaan 329 en wat betekent dat?

Buitenhovelaan 329 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 3322.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dauwendaele I?

De wijk Dauwendaele I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 3.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Vanuit Buitenhovelaan 329 in Dauwendaele I bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buitenhovelaan 329: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.