Streetview Vrijlandstraat 160 Middelburg

Vrijlandstraat 160, 4337 ES Middelburg

54 m² Bouwjaar 1987 Label D

Vrijlandstraat 160 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vrijlandstraat 160

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrijlandstraat 160

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.98
CO₂-emissie
2957.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

3105 Inwoners
1490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1457 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Dauwendaele I
35% Koopwoningen
7.619 Inwoners per km²

Locatie van Vrijlandstraat 160

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Vrijlandstraat 160

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrijlandstraat 160?

De gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele I is €176.000. Dat komt neer op circa €3.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrijlandstraat 160 zich tot de wijk Dauwendaele I?

Vrijlandstraat 160 is een appartement van 54 m² in de wijk Dauwendaele I. De buurt telt 1.457 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrijlandstraat 160?

Vrijlandstraat 160 is een appartement in Dauwendaele I, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vrijlandstraat 160 vergeleken met de buurt?

Vrijlandstraat 160 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Dauwendaele I ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrijlandstraat 160 en wat betekent dat?

Vrijlandstraat 160 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2957.31 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dauwendaele I?

De wijk Dauwendaele I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 3.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Vanuit Vrijlandstraat 160 in Dauwendaele I bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vrijlandstraat 160: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.