Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 243 m²
Piersland 10 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 243 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Piersland 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Piersland 10 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele II is €206.000. Dat komt neer op circa €1.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPiersland 10 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Dauwendaele II. De buurt telt 934 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.258 inwoners per km².
Piersland 10 is een woonhuis in Dauwendaele II, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Piersland 10 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 243 m². In Dauwendaele II ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dauwendaele II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Piersland 10 in Dauwendaele II bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Piersland 10: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Dauwendaele II: restaurant (0.6 km), cafe (1.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €245.000 tot €295.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele II is €206.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.