Streetview Torentrans 134 Middelburg

Torentrans 134, 4336 KG Middelburg

106 m² Bouwjaar 1988 6 kamers Label C

Torentrans 134 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Torentrans 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torentrans 134

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

2015 Inwoners
850 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Reijershove
84% Koopwoningen
8.535 Inwoners per km²

Locatie van Torentrans 134

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Torentrans 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Torentrans 134?

De prijsindicatie voor Torentrans 134 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Reijershove is €246.000. Dat komt neer op circa €2.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torentrans 134 zich tot de wijk Reijershove?

Torentrans 134 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Reijershove. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torentrans 134?

Torentrans 134 is een woonhuis in Reijershove, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Torentrans 134 vergeleken met de buurt?

Torentrans 134 heeft 106 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Reijershove ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torentrans 134 en wat betekent dat?

Torentrans 134 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Torentrans 134?

Torentrans 134 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Reijershove?

De wijk Reijershove in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijershove?

Vanuit Torentrans 134 in Reijershove bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.