Tussenwoning Stadhouderslaan 49 Middelburg

Stadhouderslaan 49, 4336 GZ Middelburg

133 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Stadhouderslaan 49 is een tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.9%
CO₂-emissie
24.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

675 Inwoners
300 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
299 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk III
90% Koopwoningen
5.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderslaan 49

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 49?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 49 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk III is €224.000. Dat komt neer op circa €1.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 49 zich tot de wijk Magistraatwijk III?

Stadhouderslaan 49 is een tussenwoning van 133 m² in de wijk Magistraatwijk III. De buurt telt 299 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 49?

Stadhouderslaan 49 is een tussenwoning in Magistraatwijk III, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stadhouderslaan 49 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 49 heeft 133 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Magistraatwijk III ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 49 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 49?

Stadhouderslaan 49 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk III?

De wijk Magistraatwijk III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk III?

Vanuit Stadhouderslaan 49 in Magistraatwijk III bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.