Eengezinswoning, tussenwoning Keurhove 14 Middelburg

Keurhove 14, 4336 GN Middelburg

112 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Keurhove 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Keurhove 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keurhove 14

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1615 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk II
26% Koopwoningen
4.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keurhove 14

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Keurhove 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Keurhove 14?

De prijsindicatie voor Keurhove 14 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk II is €206.000. Dat komt neer op circa €1.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keurhove 14 zich tot de wijk Magistraatwijk II?

Keurhove 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Magistraatwijk II. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keurhove 14?

Keurhove 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Magistraatwijk II, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Keurhove 14 vergeleken met de buurt?

Keurhove 14 heeft 112 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Magistraatwijk II ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keurhove 14 en wat betekent dat?

Keurhove 14 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Keurhove 14?

Keurhove 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk II?

De wijk Magistraatwijk II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk II?

Vanuit Keurhove 14 in Magistraatwijk II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.