Streetview Oude Vlissingseweg 32 Middelburg

Oude Vlissingseweg 32, 4336 AD Middelburg

204 m² Bouwjaar 1937 Label A

Oude Vlissingseweg 32 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 837 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €350.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
837 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oude Vlissingseweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Vlissingseweg 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Middelburg

985 Inwoners
430 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
437 Woningvoorraad
€350.000 Gem. woningwaarde Erasmuswijk
90% Koopwoningen
3.219 Inwoners per km²

Locatie van Oude Vlissingseweg 32

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Oude Vlissingseweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Vlissingseweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Erasmuswijk is €350.000. Dat komt neer op circa €1.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Vlissingseweg 32 zich tot de wijk Erasmuswijk?

Oude Vlissingseweg 32 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Erasmuswijk. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.219 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Vlissingseweg 32?

Oude Vlissingseweg 32 is een woonhuis in Erasmuswijk, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Vlissingseweg 32 vergeleken met de buurt?

Oude Vlissingseweg 32 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 837 m². In Erasmuswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €350.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Vlissingseweg 32 en wat betekent dat?

Oude Vlissingseweg 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Erasmuswijk?

De wijk Erasmuswijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €350.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmuswijk?

Vanuit Oude Vlissingseweg 32 in Erasmuswijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Erasmuswijk?