Eengezinswoning, vrijstaande woning Koudekerkseweg 153 Middelburg

Koudekerkseweg 153, 4335 SN Middelburg

192 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Koudekerkseweg 153 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 1673 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
1673 m²
Inhoud
717 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koudekerkseweg 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koudekerkseweg 153

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Middelburg

680 Inwoners
235 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Toorenvliedt
71% Koopwoningen
2.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koudekerkseweg 153

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Koudekerkseweg 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Koudekerkseweg 153?

De prijsindicatie voor Koudekerkseweg 153 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Toorenvliedt is €405.000. Dat komt neer op circa €2.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koudekerkseweg 153 zich tot de wijk Toorenvliedt?

Koudekerkseweg 153 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 192 m² in de wijk Toorenvliedt. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koudekerkseweg 153?

Koudekerkseweg 153 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Toorenvliedt, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koudekerkseweg 153 vergeleken met de buurt?

Koudekerkseweg 153 heeft 192 m² woonoppervlakte en 717 m³ inhoud. Het perceel is 1673 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Toorenvliedt ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koudekerkseweg 153 en wat betekent dat?

Koudekerkseweg 153 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Koudekerkseweg 153?

Koudekerkseweg 153 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Toorenvliedt?

De wijk Toorenvliedt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toorenvliedt?

Vanuit Koudekerkseweg 153 in Toorenvliedt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.