Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 409 m²
Jan Campertstraat 12 is een woning in Middelburg, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 409 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Campertstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Toorenvliedt is €405.000. Dat komt neer op circa €990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Campertstraat 12 is een woning van 409 m² in de wijk Toorenvliedt. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.369 inwoners per km².
Jan Campertstraat 12 is een woning in Toorenvliedt, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jan Campertstraat 12 heeft 409 m² woonoppervlakte. In Toorenvliedt ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Toorenvliedt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Jan Campertstraat 12 in Toorenvliedt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Campertstraat 12: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Toorenvliedt: restaurant (1.2 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Jan Campertstraat 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Toorenvliedt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.