Streetview Nieuwe Vlissingseweg 418 Middelburg

Nieuwe Vlissingseweg 418, 4335 JM Middelburg

97 m² Bouwjaar 1946 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Nieuwe Vlissingseweg 418 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 273 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Vlissingseweg 418

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Vlissingseweg 418

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
231.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
449.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

2875 Inwoners
1470 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1528 Woningvoorraad
€198.000 Gem. woningwaarde Stromenwijk
48% Koopwoningen
5.221 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Vlissingseweg 418

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Nieuwe Vlissingseweg 418

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Vlissingseweg 418?

De gemiddelde woningwaarde in Stromenwijk is €198.000. Dat komt neer op circa €2.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Vlissingseweg 418 zich tot de wijk Stromenwijk?

Nieuwe Vlissingseweg 418 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Stromenwijk. De buurt telt 1.528 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.221 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Vlissingseweg 418?

Nieuwe Vlissingseweg 418 is een woonhuis in Stromenwijk, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwe Vlissingseweg 418 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Vlissingseweg 418 heeft 97 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Stromenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Vlissingseweg 418 en wat betekent dat?

Nieuwe Vlissingseweg 418 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-08-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Vlissingseweg 418?

Nieuwe Vlissingseweg 418 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stromenwijk?

De wijk Stromenwijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stromenwijk?

Vanuit Nieuwe Vlissingseweg 418 in Stromenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.