Eengezinswoning, tussenwoning Nieuwe Vlissingseweg 26 Middelburg

Nieuwe Vlissingseweg 26, 4335 JB Middelburg

144 m² Bouwjaar 1907 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Nieuwe Vlissingseweg 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 242 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €147.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
242 m²
Inhoud
770 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Vlissingseweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Vlissingseweg 26

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

820 Inwoners
525 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€147.000 Gem. woningwaarde Poelendaele
19% Koopwoningen
4.934 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Vlissingseweg 26

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Nieuwe Vlissingseweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Vlissingseweg 26?

De prijsindicatie voor Nieuwe Vlissingseweg 26 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Poelendaele is €147.000. Dat komt neer op circa €1.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Vlissingseweg 26 zich tot de wijk Poelendaele?

Nieuwe Vlissingseweg 26 is een eengezinswoning, tussenwoning van 144 m² in de wijk Poelendaele. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Vlissingseweg 26?

Nieuwe Vlissingseweg 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Poelendaele, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Vlissingseweg 26 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Vlissingseweg 26 heeft 144 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Poelendaele ligt de gemiddelde woningwaarde op €147.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Vlissingseweg 26 en wat betekent dat?

Nieuwe Vlissingseweg 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Vlissingseweg 26?

Nieuwe Vlissingseweg 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Poelendaele?

De wijk Poelendaele in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €147.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poelendaele?