Streetview Koudekerkseweg 126 Middelburg

Koudekerkseweg 126, 4335 HD Middelburg

141 m² Bouwjaar 1912 Label C

Koudekerkseweg 126 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 317 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
317 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koudekerkseweg 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koudekerkseweg 126

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Breewijk
68% Koopwoningen
2.307 Inwoners per km²

Locatie van Koudekerkseweg 126

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Koudekerkseweg 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Koudekerkseweg 126?

De gemiddelde woningwaarde in Breewijk is €264.000. Dat komt neer op circa €1.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koudekerkseweg 126 zich tot de wijk Breewijk?

Koudekerkseweg 126 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Breewijk. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koudekerkseweg 126?

Koudekerkseweg 126 is een woonhuis in Breewijk, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koudekerkseweg 126 vergeleken met de buurt?

Koudekerkseweg 126 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 317 m². In Breewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koudekerkseweg 126 en wat betekent dat?

Koudekerkseweg 126 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Breewijk?

De wijk Breewijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breewijk?

Vanuit Koudekerkseweg 126 in Breewijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Breewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koudekerkseweg 126: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.3 km.