Streetview Koudekerkseweg 125 Middelburg

Koudekerkseweg 125, 4335 HC Middelburg

186 m² Bouwjaar 1956 Label F

Koudekerkseweg 125 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 514 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
514 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Koudekerkseweg 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koudekerkseweg 125

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
241.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
339.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Middelburg

680 Inwoners
235 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Toorenvliedt
71% Koopwoningen
2.369 Inwoners per km²

Locatie van Koudekerkseweg 125

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Koudekerkseweg 125

Wat is de geschatte woningwaarde van Koudekerkseweg 125?

De gemiddelde woningwaarde in Toorenvliedt is €405.000. Dat komt neer op circa €2.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koudekerkseweg 125 zich tot de wijk Toorenvliedt?

Koudekerkseweg 125 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Toorenvliedt. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koudekerkseweg 125?

Koudekerkseweg 125 is een woonhuis in Toorenvliedt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koudekerkseweg 125 vergeleken met de buurt?

Koudekerkseweg 125 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 514 m². In Toorenvliedt ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koudekerkseweg 125 en wat betekent dat?

Koudekerkseweg 125 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-11-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Toorenvliedt?

De wijk Toorenvliedt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toorenvliedt?

Vanuit Koudekerkseweg 125 in Toorenvliedt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Toorenvliedt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koudekerkseweg 125: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1 km.