Streetview De Ruyterstraat 70 Middelburg

De Ruyterstraat 70, 4335 GN Middelburg

115 m² Bouwjaar 2011

De Ruyterstraat 70 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en een perceel van 109 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €147.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
109 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Ruyterstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

820 Inwoners
525 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€147.000 Gem. woningwaarde Poelendaele
19% Koopwoningen
4.934 Inwoners per km²

Locatie van De Ruyterstraat 70

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over De Ruyterstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van De Ruyterstraat 70?

De gemiddelde woningwaarde in Poelendaele is €147.000. Dat komt neer op circa €1.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Ruyterstraat 70 zich tot de wijk Poelendaele?

De Ruyterstraat 70 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Poelendaele. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Ruyterstraat 70?

De Ruyterstraat 70 is een woonhuis in Poelendaele, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Ruyterstraat 70 vergeleken met de buurt?

De Ruyterstraat 70 heeft 115 m² woonoppervlakte. Het perceel is 109 m². In Poelendaele ligt de gemiddelde woningwaarde op €147.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Poelendaele?

De wijk Poelendaele in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €147.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poelendaele?

Vanuit De Ruyterstraat 70 in Poelendaele bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Poelendaele?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Ruyterstraat 70: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Poelendaele?

Recreatie nabij Poelendaele: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor De Ruyterstraat 70?