Streetview De Ruyterstraat 83 Middelburg

De Ruyterstraat 83, 4335 GK Middelburg

75 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label E

De Ruyterstraat 83 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €147.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Ruyterstraat 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Ruyterstraat 83

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.17
CO₂-emissie
4234.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

820 Inwoners
525 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€147.000 Gem. woningwaarde Poelendaele
19% Koopwoningen
4.934 Inwoners per km²

Locatie van De Ruyterstraat 83

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over De Ruyterstraat 83

Wat is de geschatte woningwaarde van De Ruyterstraat 83?

De prijsindicatie voor De Ruyterstraat 83 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Poelendaele is €147.000. Dat komt neer op circa €1.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Ruyterstraat 83 zich tot de wijk Poelendaele?

De Ruyterstraat 83 is een appartement van 75 m² in de wijk Poelendaele. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Ruyterstraat 83?

De Ruyterstraat 83 is een appartement in Poelendaele, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Ruyterstraat 83 vergeleken met de buurt?

De Ruyterstraat 83 heeft 75 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Poelendaele ligt de gemiddelde woningwaarde op €147.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Ruyterstraat 83 en wat betekent dat?

De Ruyterstraat 83 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-03-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4234.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Ruyterstraat 83?

De Ruyterstraat 83 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Poelendaele?

De wijk Poelendaele in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €147.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poelendaele?

Vanuit De Ruyterstraat 83 in Poelendaele bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.