Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1891
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
Vlissingsesingel 34 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1891. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 247 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlissingsesingel 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €1.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlissingsesingel 34 is een woonhuis van 175 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².
Vlissingsesingel 34 is een woonhuis in 't Zand, gebouwd in 1891 (135 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vlissingsesingel 34 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 247 m². In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Vlissingsesingel 34 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlissingsesingel 34: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij 't Zand: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Vlissingsesingel 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1891, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.