Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Inhoud
- 760 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Vlissingsesingel 30 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 194 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlissingsesingel 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €1.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlissingsesingel 30 is een woonhuis van 200 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².
Vlissingsesingel 30 is een woonhuis in 't Zand, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vlissingsesingel 30 heeft 200 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vlissingsesingel 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vlissingsesingel 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Vlissingsesingel 30 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlissingsesingel 30: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.