Streetview Willem Teellinckstraat 11 Middelburg

Willem Teellinckstraat 11, 4335 CS Middelburg

195 m² Bouwjaar 1997 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Willem Teellinckstraat 11 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 1082 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
1082 m²
Inhoud
795 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willem Teellinckstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Teellinckstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Breewijk
68% Koopwoningen
2.307 Inwoners per km²

Locatie van Willem Teellinckstraat 11

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Willem Teellinckstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Teellinckstraat 11?

De prijsindicatie voor Willem Teellinckstraat 11 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Breewijk is €264.000. Dat komt neer op circa €1.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Teellinckstraat 11 zich tot de wijk Breewijk?

Willem Teellinckstraat 11 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Breewijk. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Teellinckstraat 11?

Willem Teellinckstraat 11 is een woonhuis in Breewijk, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willem Teellinckstraat 11 vergeleken met de buurt?

Willem Teellinckstraat 11 heeft 195 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 1082 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Breewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Teellinckstraat 11 en wat betekent dat?

Willem Teellinckstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Teellinckstraat 11?

Willem Teellinckstraat 11 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Breewijk?

De wijk Breewijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breewijk?

Vanuit Willem Teellinckstraat 11 in Breewijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.