Eengezinswoning, tussenwoning Burgemeester Dregmansstraat 15 Middelburg

Burgemeester Dregmansstraat 15, 4335 BG Middelburg

78 m² Bouwjaar 1903 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester Dregmansstraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 139 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
277 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Dregmansstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Dregmansstraat 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
177.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.32 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1700 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde 't Zand
56% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Dregmansstraat 15

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Dregmansstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Dregmansstraat 15?

De prijsindicatie voor Burgemeester Dregmansstraat 15 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €2.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Dregmansstraat 15 zich tot de wijk 't Zand?

Burgemeester Dregmansstraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Dregmansstraat 15?

Burgemeester Dregmansstraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in 't Zand, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Dregmansstraat 15 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Dregmansstraat 15 heeft 78 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Dregmansstraat 15 en wat betekent dat?

Burgemeester Dregmansstraat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Dregmansstraat 15?

Burgemeester Dregmansstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.