Streetview Burgemeester Dregmansstraat 13 Middelburg

Burgemeester Dregmansstraat 13, 4335 BG Middelburg

108 m² Bouwjaar 1903 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Burgemeester Dregmansstraat 13 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 106 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Dregmansstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Dregmansstraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1700 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde 't Zand
56% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Dregmansstraat 13

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Dregmansstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Dregmansstraat 13?

De prijsindicatie voor Burgemeester Dregmansstraat 13 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €2.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Dregmansstraat 13 zich tot de wijk 't Zand?

Burgemeester Dregmansstraat 13 is een woonhuis van 108 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Dregmansstraat 13?

Burgemeester Dregmansstraat 13 is een woonhuis in 't Zand, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Dregmansstraat 13 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Dregmansstraat 13 heeft 108 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Dregmansstraat 13 en wat betekent dat?

Burgemeester Dregmansstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Dregmansstraat 13?

Burgemeester Dregmansstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zand?