Eengezinswoning, tussenwoning Langevielesingel 84 Middelburg

Langevielesingel 84, 4335 AC Middelburg

124 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Langevielesingel 84 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 227 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Langevielesingel 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langevielesingel 84

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (114.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1700 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde 't Zand
56% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langevielesingel 84

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Langevielesingel 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Langevielesingel 84?

De prijsindicatie voor Langevielesingel 84 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €1.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langevielesingel 84 zich tot de wijk 't Zand?

Langevielesingel 84 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langevielesingel 84?

Langevielesingel 84 is een eengezinswoning, tussenwoning in 't Zand, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langevielesingel 84 vergeleken met de buurt?

Langevielesingel 84 heeft 124 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langevielesingel 84 en wat betekent dat?

Langevielesingel 84 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langevielesingel 84?

Langevielesingel 84 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 114 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zand?

Vanuit Langevielesingel 84 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.