Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 256 m²
Langevielesingel 66 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 256 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langevielesingel 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €1.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangevielesingel 66 is een woonhuis van 172 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².
Langevielesingel 66 is een woonhuis in 't Zand, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Langevielesingel 66 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 256 m². In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Langevielesingel 66 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langevielesingel 66: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij 't Zand: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Langevielesingel 66 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1929, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.