Portiekflat (appartement) President Wilsonlaan 58 Middelburg

President Wilsonlaan 58, 4334 GC Middelburg

61 m² Bouwjaar 1972 2 kamers 1 slaapkamers Label F

President Wilsonlaan 58 is een portiekflat (appartement) in Middelburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
203 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor President Wilsonlaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Wilsonlaan 58

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
217.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
356.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.8%
CO₂-emissie
65.1 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1255 Inwoners
555 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
641 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Griffioen II
76% Koopwoningen
4.138 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van President Wilsonlaan 58

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over President Wilsonlaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van President Wilsonlaan 58?

De prijsindicatie voor President Wilsonlaan 58 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Griffioen II is €293.000. Dat komt neer op circa €4.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Wilsonlaan 58 zich tot de wijk Griffioen II?

President Wilsonlaan 58 is een portiekflat (appartement) van 61 m² in de wijk Griffioen II. De buurt telt 641 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Wilsonlaan 58?

President Wilsonlaan 58 is een portiekflat (appartement) in Griffioen II, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is President Wilsonlaan 58 vergeleken met de buurt?

President Wilsonlaan 58 heeft 61 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Griffioen II ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Wilsonlaan 58 en wat betekent dat?

President Wilsonlaan 58 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Wilsonlaan 58?

President Wilsonlaan 58 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen II?

De wijk Griffioen II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen II?

Vanuit President Wilsonlaan 58 in Griffioen II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.