Streetview President Kennedylaan 23 Middelburg

President Kennedylaan 23, 4334 EE Middelburg

250 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 5 slaapkamers Label E

President Kennedylaan 23 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 1008 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
1008 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor President Kennedylaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Kennedylaan 23

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.38
CO₂-emissie
15403.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1255 Inwoners
555 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
641 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Griffioen II
76% Koopwoningen
4.138 Inwoners per km²

Locatie van President Kennedylaan 23

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over President Kennedylaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van President Kennedylaan 23?

De prijsindicatie voor President Kennedylaan 23 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Griffioen II is €293.000. Dat komt neer op circa €1.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Kennedylaan 23 zich tot de wijk Griffioen II?

President Kennedylaan 23 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Griffioen II. De buurt telt 641 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Kennedylaan 23?

President Kennedylaan 23 is een woonhuis in Griffioen II, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is President Kennedylaan 23 vergeleken met de buurt?

President Kennedylaan 23 heeft 250 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 1008 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Griffioen II ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Kennedylaan 23 en wat betekent dat?

President Kennedylaan 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-01-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 15403.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Kennedylaan 23?

President Kennedylaan 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen II?

De wijk Griffioen II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen II?

Vanuit President Kennedylaan 23 in Griffioen II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.