Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 270 m²
- Perceeloppervlakte
- 1018 m²
- Inhoud
- 1005 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 7
Europalaan 66 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 1018 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europalaan 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
8.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Griffioen II is €293.000. Dat komt neer op circa €1.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropalaan 66 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Griffioen II. De buurt telt 641 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.138 inwoners per km².
Europalaan 66 is een woonhuis in Griffioen II, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Europalaan 66 heeft 270 m² woonoppervlakte en 1005 m³ inhoud. Het perceel is 1018 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Griffioen II ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Europalaan 66 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.35 kg/jaar.
Europalaan 66 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Griffioen II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Europalaan 66 in Griffioen II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europalaan 66: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.