Streetview Abbé de St. Pierre-laan 10 Middelburg

Abbé de St. Pierre-laan 10, 4334 AP Middelburg

139 m² Bouwjaar 1970 Label B

Abbé de St. Pierre-laan 10 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 164 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
164 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Abbé de St. Pierre-laan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abbé de St. Pierre-laan 10

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1740 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Griffioen I
58% Koopwoningen
4.505 Inwoners per km²

Locatie van Abbé de St. Pierre-laan 10

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Abbé de St. Pierre-laan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Abbé de St. Pierre-laan 10?

De prijsindicatie voor Abbé de St. Pierre-laan 10 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Griffioen I is €235.000. Dat komt neer op circa €1.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abbé de St. Pierre-laan 10 zich tot de wijk Griffioen I?

Abbé de St. Pierre-laan 10 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Griffioen I. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abbé de St. Pierre-laan 10?

Abbé de St. Pierre-laan 10 is een woonhuis in Griffioen I, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Abbé de St. Pierre-laan 10 vergeleken met de buurt?

Abbé de St. Pierre-laan 10 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 164 m². In Griffioen I ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abbé de St. Pierre-laan 10 en wat betekent dat?

Abbé de St. Pierre-laan 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen I?

De wijk Griffioen I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen I?

Vanuit Abbé de St. Pierre-laan 10 in Griffioen I bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Griffioen I?