Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
De Meylaan 9 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 345 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Meylaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
11.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Laurens is €318.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Meylaan 9 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Sint Laurens. De buurt telt 382 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².
De Meylaan 9 is een woonhuis in Sint Laurens, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Meylaan 9 heeft 167 m² woonoppervlakte. Het perceel is 345 m². In Sint Laurens ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sint Laurens in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Meylaan 9 in Sint Laurens bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Meylaan 9: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Sint Laurens: restaurant (2.5 km), cafe (3.4 km).
Een woningrapport voor De Meylaan 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint Laurens. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.