Streetview Noordweg 506 Middelburg

Noordweg 506, 4333 KN Middelburg

284 m² Bouwjaar 1939 Label G

Noordweg 506 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
284 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 506

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordweg 506

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

860 Inwoners
370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
382 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Sint Laurens
95% Koopwoningen
1.854 Inwoners per km²

Locatie van Noordweg 506

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Noordweg 506

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 506?

De prijsindicatie voor Noordweg 506 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Laurens is €318.000. Dat komt neer op circa €1.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 506 zich tot de wijk Sint Laurens?

Noordweg 506 is een appartement van 284 m² in de wijk Sint Laurens. De buurt telt 382 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 506?

Noordweg 506 is een appartement in Sint Laurens, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordweg 506 vergeleken met de buurt?

Noordweg 506 heeft 284 m² woonoppervlakte. In Sint Laurens ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordweg 506 en wat betekent dat?

Noordweg 506 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-09-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sint Laurens?

De wijk Sint Laurens in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Laurens?

Vanuit Noordweg 506 in Sint Laurens bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint Laurens?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordweg 506: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 2.7 km.