Eengezinswoning, vrijstaande woning Noordweg 379 Middelburg

Noordweg 379, 4333 KB Middelburg

188 m² Bouwjaar 1912 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Noordweg 379 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 539 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
539 m²
Inhoud
741 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 379

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordweg 379

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
207.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.81 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Middelburg

580 Inwoners
245 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Brigdamme
91% Koopwoningen
2.259 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordweg 379

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Noordweg 379

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 379?

De prijsindicatie voor Noordweg 379 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Brigdamme is €339.000. Dat komt neer op circa €1.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 379 zich tot de wijk Brigdamme?

Noordweg 379 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 188 m² in de wijk Brigdamme. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.259 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 379?

Noordweg 379 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Brigdamme, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordweg 379 vergeleken met de buurt?

Noordweg 379 heeft 188 m² woonoppervlakte en 741 m³ inhoud. Het perceel is 539 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Brigdamme ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordweg 379 en wat betekent dat?

Noordweg 379 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordweg 379?

Noordweg 379 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Brigdamme?

De wijk Brigdamme in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brigdamme?

Vanuit Noordweg 379 in Brigdamme bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.