Streetview Sprencklaan 18 Middelburg

Sprencklaan 18, 4333 HD Middelburg

164 m² Bouwjaar 2019

Sprencklaan 18 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
164 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sprencklaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

570 Inwoners
330 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Seislaan
47% Koopwoningen
2.120 Inwoners per km²

Locatie van Sprencklaan 18

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Sprencklaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Sprencklaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Seislaan is €325.000. Dat komt neer op circa €1.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sprencklaan 18 zich tot de wijk Seislaan?

Sprencklaan 18 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Seislaan. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sprencklaan 18?

Sprencklaan 18 is een woonhuis in Seislaan, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sprencklaan 18 vergeleken met de buurt?

Sprencklaan 18 heeft 164 m² woonoppervlakte. In Seislaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Seislaan?

De wijk Seislaan in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seislaan?

Vanuit Sprencklaan 18 in Seislaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Seislaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sprencklaan 18: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Seislaan?

Recreatie nabij Seislaan: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sprencklaan 18?

Een woningrapport voor Sprencklaan 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Seislaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.