Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 344 m²
Klarebeeklaan 12 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 344 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klarebeeklaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Seislaan is €325.000. Dat komt neer op circa €1.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlarebeeklaan 12 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Seislaan. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.120 inwoners per km².
Klarebeeklaan 12 is een woonhuis in Seislaan, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Klarebeeklaan 12 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 344 m². In Seislaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klarebeeklaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.79 kg/jaar.
De wijk Seislaan in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Klarebeeklaan 12 in Seislaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klarebeeklaan 12: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Seislaan: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).