Streetview Noordweg 157 Middelburg

Noordweg 157, 4333 GD Middelburg

285 m² Bouwjaar 1920 Label E

Noordweg 157 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m² en een perceel van 223 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
285 m²
Perceeloppervlakte
223 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 157

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordweg 157

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
261.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

570 Inwoners
330 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Seislaan
47% Koopwoningen
2.120 Inwoners per km²

Locatie van Noordweg 157

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Noordweg 157

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 157?

De gemiddelde woningwaarde in Seislaan is €325.000. Dat komt neer op circa €1.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 157 zich tot de wijk Seislaan?

Noordweg 157 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Seislaan. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 157?

Noordweg 157 is een woonhuis in Seislaan, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordweg 157 vergeleken met de buurt?

Noordweg 157 heeft 285 m² woonoppervlakte. Het perceel is 223 m². In Seislaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordweg 157 en wat betekent dat?

Noordweg 157 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-07-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Seislaan?

De wijk Seislaan in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seislaan?

Vanuit Noordweg 157 in Seislaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Seislaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordweg 157: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.