Streetview Noordweg 51 Middelburg

Noordweg 51, 4333 GB Middelburg

212 m² Bouwjaar 1940

Noordweg 51 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 967 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
967 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

570 Inwoners
330 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Seislaan
47% Koopwoningen
2.120 Inwoners per km²

Locatie van Noordweg 51

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Noordweg 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 51?

De gemiddelde woningwaarde in Seislaan is €325.000. Dat komt neer op circa €1.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 51 zich tot de wijk Seislaan?

Noordweg 51 is een appartement van 212 m² in de wijk Seislaan. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 51?

Noordweg 51 is een appartement in Seislaan, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordweg 51 vergeleken met de buurt?

Noordweg 51 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 967 m². In Seislaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Seislaan?

De wijk Seislaan in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seislaan?

Vanuit Noordweg 51 in Seislaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Seislaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordweg 51: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Seislaan?

Recreatie nabij Seislaan: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Noordweg 51?

Een woningrapport voor Noordweg 51 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Seislaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1940, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.