Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
Wiardi Beckmanlaan 16 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 160 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wiardi Beckmanlaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klarenbeek I is €198.000. Dat komt neer op circa €1.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWiardi Beckmanlaan 16 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Klarenbeek I. De buurt telt 901 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.587 inwoners per km².
Wiardi Beckmanlaan 16 is een woonhuis in Klarenbeek I, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wiardi Beckmanlaan 16 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 160 m². In Klarenbeek I ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Klarenbeek I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Wiardi Beckmanlaan 16 in Klarenbeek I bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wiardi Beckmanlaan 16: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Klarenbeek I: restaurant (1.1 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Wiardi Beckmanlaan 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Klarenbeek I. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.