Eengezinswoning, vrijstaande woning Gerrit van der Veenstraat 28 Middelburg

Gerrit van der Veenstraat 28, 4333 AT Middelburg

242 m² Bouwjaar 1976 9 kamers 8 slaapkamers Label C

Gerrit van der Veenstraat 28 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 410 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
1062 m³
Kamers
9
Slaapkamers
8
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gerrit van der Veenstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit van der Veenstraat 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.97 kg/m²

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1095 Inwoners
445 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Klarenbeek II & III
89% Koopwoningen
3.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit van der Veenstraat 28

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Gerrit van der Veenstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit van der Veenstraat 28?

De prijsindicatie voor Gerrit van der Veenstraat 28 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarenbeek II & III is €432.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit van der Veenstraat 28 zich tot de wijk Klarenbeek II & III?

Gerrit van der Veenstraat 28 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 242 m² in de wijk Klarenbeek II & III. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit van der Veenstraat 28?

Gerrit van der Veenstraat 28 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Klarenbeek II & III, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerrit van der Veenstraat 28 vergeleken met de buurt?

Gerrit van der Veenstraat 28 heeft 242 m² woonoppervlakte en 1062 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Klarenbeek II & III ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit van der Veenstraat 28 en wat betekent dat?

Gerrit van der Veenstraat 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit van der Veenstraat 28?

Gerrit van der Veenstraat 28 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Klarenbeek II & III?

De wijk Klarenbeek II & III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.