Streetview Dillenburglaan 12 Middelburg

Dillenburglaan 12, 4332 XX Middelburg

300 m² Bouwjaar 2008 11 kamers 7 slaapkamers Label A

Dillenburglaan 12 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 850 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
850 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dillenburglaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dillenburglaan 12

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1570 Inwoners
745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Veersepoort
82% Koopwoningen
2.679 Inwoners per km²

Locatie van Dillenburglaan 12

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Dillenburglaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Dillenburglaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Veersepoort is €396.000. Dat komt neer op circa €1.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dillenburglaan 12 zich tot de wijk Veersepoort?

Dillenburglaan 12 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Veersepoort. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.679 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dillenburglaan 12?

Dillenburglaan 12 is een woonhuis in Veersepoort, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dillenburglaan 12 vergeleken met de buurt?

Dillenburglaan 12 heeft 300 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Veersepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dillenburglaan 12 en wat betekent dat?

Dillenburglaan 12 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Dillenburglaan 12?

Dillenburglaan 12 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veersepoort?

De wijk Veersepoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veersepoort?

Vanuit Dillenburglaan 12 in Veersepoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.