Galerijflat Fazantenhof 89 Middelburg

Fazantenhof 89, 4332 XT Middelburg

106 m² Bouwjaar 2011 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Fazantenhof 89 is een galerijflat in Middelburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Fazantenhof 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fazantenhof 89

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1570 Inwoners
745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Veersepoort
82% Koopwoningen
2.679 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fazantenhof 89

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Fazantenhof 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Fazantenhof 89?

De prijsindicatie voor Fazantenhof 89 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Veersepoort is €396.000. Dat komt neer op circa €3.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fazantenhof 89 zich tot de wijk Veersepoort?

Fazantenhof 89 is een galerijflat van 106 m² in de wijk Veersepoort. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.679 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fazantenhof 89?

Fazantenhof 89 is een galerijflat in Veersepoort, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fazantenhof 89 vergeleken met de buurt?

Fazantenhof 89 heeft 106 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Veersepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fazantenhof 89 en wat betekent dat?

Fazantenhof 89 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Fazantenhof 89?

Fazantenhof 89 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Veersepoort?

De wijk Veersepoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veersepoort?

Vanuit Fazantenhof 89 in Veersepoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Veersepoort?