Galerijflat (appartement) Fazantenhof 60 Middelburg

Fazantenhof 60, 4332 XT Middelburg

98 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Fazantenhof 60 is een galerijflat (appartement) in Middelburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Fazantenhof 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fazantenhof 60

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1570 Inwoners
745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Veersepoort
82% Koopwoningen
2.679 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fazantenhof 60

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Fazantenhof 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Fazantenhof 60?

De prijsindicatie voor Fazantenhof 60 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Veersepoort is €396.000. Dat komt neer op circa €4.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fazantenhof 60 zich tot de wijk Veersepoort?

Fazantenhof 60 is een galerijflat (appartement) van 98 m² in de wijk Veersepoort. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.679 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fazantenhof 60?

Fazantenhof 60 is een galerijflat (appartement) in Veersepoort, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fazantenhof 60 vergeleken met de buurt?

Fazantenhof 60 heeft 98 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Veersepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fazantenhof 60 en wat betekent dat?

Fazantenhof 60 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Fazantenhof 60?

Fazantenhof 60 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veersepoort?

De wijk Veersepoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veersepoort?

Vanuit Fazantenhof 60 in Veersepoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Veersepoort?