Portiekflat (appartement) Nassaulaan 45 Middelburg

Nassaulaan 45, 4332 XN Middelburg

74 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Nassaulaan 45 is een portiekflat (appartement) in Middelburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaulaan 45

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
251.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
333.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.17 kg/m²

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1865 Inwoners
1020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Nieuw Middelburg
50% Koopwoningen
5.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaulaan 45

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Nassaulaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaulaan 45?

De prijsindicatie voor Nassaulaan 45 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Middelburg is €223.000. Dat komt neer op circa €3.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaulaan 45 zich tot de wijk Nieuw Middelburg?

Nassaulaan 45 is een portiekflat (appartement) van 74 m² in de wijk Nieuw Middelburg. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaulaan 45?

Nassaulaan 45 is een portiekflat (appartement) in Nieuw Middelburg, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nassaulaan 45 vergeleken met de buurt?

Nassaulaan 45 heeft 74 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuw Middelburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaulaan 45 en wat betekent dat?

Nassaulaan 45 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaulaan 45?

Nassaulaan 45 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Middelburg?

De wijk Nieuw Middelburg in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?

Vanuit Nassaulaan 45 in Nieuw Middelburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.