Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 461 m²
- Inhoud
- 638 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Veersesingel 192 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 461 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veersesingel 192
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
9.3 kmDe prijsindicatie voor Veersesingel 192 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Middelburg is €223.000. Dat komt neer op circa €1.448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeersesingel 192 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Nieuw Middelburg. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.333 inwoners per km².
Veersesingel 192 is een woonhuis in Nieuw Middelburg, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Veersesingel 192 heeft 154 m² woonoppervlakte en 638 m³ inhoud. Het perceel is 461 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuw Middelburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veersesingel 192 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Veersesingel 192 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Nieuw Middelburg in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Veersesingel 192 in Nieuw Middelburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veersesingel 192: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.