Streetview Veerseweg 122 A Middelburg

Veerseweg 122 A, 4332 BJ Middelburg

216 m² Bouwjaar 1948 Label A++++

Veerseweg 122 A is een woning in Middelburg, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Veerseweg 122 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerseweg 122 A

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
99.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-23.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
120.1%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1865 Inwoners
1020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Nieuw Middelburg
50% Koopwoningen
5.333 Inwoners per km²

Locatie van Veerseweg 122 A

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Veerseweg 122 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerseweg 122 A?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Middelburg is €223.000. Dat komt neer op circa €1.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerseweg 122 A zich tot de wijk Nieuw Middelburg?

Veerseweg 122 A is een woning van 216 m² in de wijk Nieuw Middelburg. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerseweg 122 A?

Veerseweg 122 A is een woning in Nieuw Middelburg, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veerseweg 122 A vergeleken met de buurt?

Veerseweg 122 A heeft 216 m² woonoppervlakte. In Nieuw Middelburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerseweg 122 A en wat betekent dat?

Veerseweg 122 A heeft energielabel A++++. Geldig tot 2032-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.47 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Middelburg?

De wijk Nieuw Middelburg in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?

Vanuit Veerseweg 122 A in Nieuw Middelburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veerseweg 122 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.