Eengezinswoning, halfvrijstaande woning 't Bijltje 8 Middelburg

't Bijltje 8, 4332 AT Middelburg

85 m² Bouwjaar 1898 4 kamers 3 slaapkamers Label G

't Bijltje 8 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor 't Bijltje 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Bijltje 8

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
288.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
392.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

380 Inwoners
215 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Dampoort
68% Koopwoningen
5.577 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 't Bijltje 8

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over 't Bijltje 8

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Bijltje 8?

De prijsindicatie voor 't Bijltje 8 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Dampoort is €244.000. Dat komt neer op circa €2.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Bijltje 8 zich tot de wijk Dampoort?

't Bijltje 8 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 85 m² in de wijk Dampoort. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.577 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Bijltje 8?

't Bijltje 8 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Dampoort, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 't Bijltje 8 vergeleken met de buurt?

't Bijltje 8 heeft 85 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Dampoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Bijltje 8 en wat betekent dat?

't Bijltje 8 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-11-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 't Bijltje 8?

't Bijltje 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Dampoort?

De wijk Dampoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dampoort?

Vanuit 't Bijltje 8 in Dampoort bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.