Streetview Nagtglasstraat 30 Middelburg

Nagtglasstraat 30, 4331 WJ Middelburg

153 m² Bouwjaar 2001 Label A

Nagtglasstraat 30 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
153 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nagtglasstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nagtglasstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Middelburg

2455 Inwoners
1470 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Abdij
56% Koopwoningen
5.857 Inwoners per km²

Locatie van Nagtglasstraat 30

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Nagtglasstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Nagtglasstraat 30?

De prijsindicatie voor Nagtglasstraat 30 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Abdij is €294.000. Dat komt neer op circa €1.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nagtglasstraat 30 zich tot de wijk Abdij?

Nagtglasstraat 30 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Abdij. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.857 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nagtglasstraat 30?

Nagtglasstraat 30 is een woonhuis in Abdij, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nagtglasstraat 30 vergeleken met de buurt?

Nagtglasstraat 30 heeft 153 m² woonoppervlakte. In Abdij ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nagtglasstraat 30 en wat betekent dat?

Nagtglasstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Abdij?

De wijk Abdij in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdij?

Vanuit Nagtglasstraat 30 in Abdij bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Abdij?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nagtglasstraat 30: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.