Streetview Schuitvlotstraat 24 Middelburg

Schuitvlotstraat 24, 4331 SZ Middelburg

139 m² Bouwjaar 1953 Label C

Schuitvlotstraat 24 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 103 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
103 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schuitvlotstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuitvlotstraat 24

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1745 Inwoners
1140 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1227 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Damplein
49% Koopwoningen
7.127 Inwoners per km²

Locatie van Schuitvlotstraat 24

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Schuitvlotstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuitvlotstraat 24?

De prijsindicatie voor Schuitvlotstraat 24 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €2.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuitvlotstraat 24 zich tot de wijk Damplein?

Schuitvlotstraat 24 is een appartement van 139 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuitvlotstraat 24?

Schuitvlotstraat 24 is een appartement in Damplein, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schuitvlotstraat 24 vergeleken met de buurt?

Schuitvlotstraat 24 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 103 m². In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuitvlotstraat 24 en wat betekent dat?

Schuitvlotstraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Damplein?

De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damplein?

Vanuit Schuitvlotstraat 24 in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damplein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schuitvlotstraat 24: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.