Streetview Seisbolwerk 10 Middelburg

Seisbolwerk 10, 4331 RD Middelburg

175 m² Bouwjaar 1911 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Seisbolwerk 10 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 177 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Seisbolwerk 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seisbolwerk 10

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1060 Inwoners
645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Stadhuis
55% Koopwoningen
4.463 Inwoners per km²

Locatie van Seisbolwerk 10

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Seisbolwerk 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Seisbolwerk 10?

De gemiddelde woningwaarde in Stadhuis is €243.000. Dat komt neer op circa €1.389 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seisbolwerk 10 zich tot de wijk Stadhuis?

Seisbolwerk 10 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Stadhuis. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.463 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seisbolwerk 10?

Seisbolwerk 10 is een woonhuis in Stadhuis, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Seisbolwerk 10 vergeleken met de buurt?

Seisbolwerk 10 heeft 175 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Stadhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seisbolwerk 10 en wat betekent dat?

Seisbolwerk 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seisbolwerk 10?

Seisbolwerk 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuis?

De wijk Stadhuis in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuis?

Vanuit Seisbolwerk 10 in Stadhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.