Hoekwoning Herengracht 106 Middelburg

Herengracht 106, 4331 PZ Middelburg

117 m² Bouwjaar 1875 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Herengracht 106 is een hoekwoning in Middelburg, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 134 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
507 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 106

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
257.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
355.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1060 Inwoners
645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Stadhuis
55% Koopwoningen
4.463 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 106

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Herengracht 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 106?

De prijsindicatie voor Herengracht 106 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadhuis is €243.000. Dat komt neer op circa €2.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 106 zich tot de wijk Stadhuis?

Herengracht 106 is een hoekwoning van 117 m² in de wijk Stadhuis. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.463 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 106?

Herengracht 106 is een hoekwoning in Stadhuis, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 106 vergeleken met de buurt?

Herengracht 106 heeft 117 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Stadhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 106 en wat betekent dat?

Herengracht 106 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-11-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herengracht 106?

Herengracht 106 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Stadhuis?

De wijk Stadhuis in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuis?

Vanuit Herengracht 106 in Stadhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.