Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 52 m²
Domburgs Schuitvlot 19 A is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Domburgs Schuitvlot 19 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
7.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Markt is €183.000. Dat komt neer op circa €3.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDomburgs Schuitvlot 19 A is een woonhuis van 52 m² in de wijk Markt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.238 inwoners per km².
Domburgs Schuitvlot 19 A is een woonhuis in Markt, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Domburgs Schuitvlot 19 A heeft 52 m² woonoppervlakte. In Markt ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Domburgs Schuitvlot 19 A heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 103.62 kg/jaar.
De wijk Markt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Domburgs Schuitvlot 19 A in Markt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Domburgs Schuitvlot 19 A: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.